sobota, 01 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
WIFI LOMŻA

Witam . Mam pytanie na osiedlu południe okolice ks.janusza ,rycerska na wifi w telefonie wyswietla mi sie "TP-LINK" z dobrym sygnałem czy wie ktoś może czy to z jakiejs firmy czy osoba prywatna i jakby ktoś znał hasło bo chciałem czasami sprawdzic poczte i nie widze sensu zakładać zwykłego internetu dla 10 min dziennie siedzenia w necie.
Lub jakby ktoś mógł dać znaka jak jego sieć sie nazywa i jakoś sie dogadamy .
:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIFI LOMŻA

Pare kroków dalej na Skate Parku masz darmowy internet założony przez miasto. Spróbuj tam na sprawdzenie poczty wystarczy :)

Piszę poprawnie po polsku

Tylko Łomża ŁKS!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIFI LOMŻA

Czyli wszystkie hot-spoty zostały zrobione? Może ktoś wie,jaki mają zasięg?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIFI LOMŻA

Nie jestem pewny w 100% czy wszystkie ale osoby zainteresowane sprawdzą :) Hehe do chaty pociągnąć chcesz :)

Piszę poprawnie po polsku

Tylko Łomża ŁKS!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIFI LOMŻA

Może i hot-spoty działaja, ale w mieszkaniu łączą się z wi-fi tylko nieliczni. mieszkam na rycerskiej 16 z wi fi łączę się tylko czasami jak pozwoli zasięg, ale tylko z użytkownikami , którzy nie mają zabezpieczeń - hasłem. Ogólnie trzeba mieć wielkie szczęście by się połączyć bynajmniej w moim mieszkaniu. ale wiem że na długiej wi-fi śmiga lepiej niż multimedia, z której korzystam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIFI LOMŻA

http://www.gangsters.pl/index.php?polec=123861

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIFI LOMŻA

u mnie w mieszkaniu na Ks.Janusza bez problemu można złapać neta :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIFI LOMŻA

Moj znajomy mówił że na Ks. Janusza złapał hi-fa to próbuj



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIFI LOMŻA

Na stronie https://househub.pl/technologia/ewolucja-technologii-bezprzewodowej-porownanie-wi-fi-5-i-wi-fi-6/ znajdziecie interesujący artykuł, w który znajdziecie porównanie pomiędzy WiFi5, a WiFi6. Istnieje wiele różnic, o których możecie przeczytać w artykule.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org