niedziela, 19 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zawsze pisałem, - u lewaków im gorsza szmata, tym wyżej ceniona.

cytat:
\"Nie przebierała w słowach. \"Baba wyciągnięta z otchłani ciemności, zła\"
W piątek, w dniu Święta Konstytucji, w jednym z najpopularniejszych programów stacji TV Republika \"Kulisy manipulacji\", postanowiono przybliżyć widzom postać Dagmary Kaźmierskiej. W programie postawiono tezę, że TVN uczynił z sutenerki autorytet dla kobiet.

Kaźmierska karierę telewizyjną w show-biznesie rozpoczęła od reality-show stacji TTV \"Królowe życia\". Pojawiała się tam jako właścicielka butiku z Kłodzka, która wróciła do kraju po latach spędzonych w Stanach Zjednoczonych. Pierwsze informacje, że bohaterka programu była skazana m.in. za sutenerstwo i przymuszanie do prostytucji pojawiły się rok później, ale emisja \"Królowych życia\" z jej udziałem była kontynuowana. Reality-show produkowano do 2022 roku.\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawsze pisałem, - u lewaków im gorsza szmata, tym wyżej ceniona.

\"Wokół Kaźmierskiej ponownie zrobiło się głośno, gdy w mediach pojawiły się wstrząsające zeznania jednej z jej ofiar, które zostały przypomniane na początku programu \"Kulisy manipulacji\". - Nie ma piekła kobiet, jest nachalne lansowanie Dagmary Kaźmierskiej – powiedział redaktor Piotr Lisiewicz i pokazał widzom fragmenty programu, w którym Kaźmierska gościła u \"króla TVN-u\", czyli Kuby Wojewódzkiego.

- TVN wylansowało tak naprawdę hasło \"piekło kobiet\", i to piekło miało niby zgotować Prawo i Sprawiedliwość. Tymczasem prawdziwe piekło kobiet balowało w TVN, czy tam w stacjach do TVN-u należących i to balowało naprawdę nieustannie. Można powiedzieć, że wyciągnięta z jakiejś otchłani ciemności, otchłani zła, baba, została awansowana na pozycję autorytetu, gwiazdy, celebrytki, która doradzała też kobietom. Tak to wyglądało – mówiła wyraźnie oburzona Katarzyna Gójska.\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawsze pisałem, - u lewaków im gorsza szmata, tym wyżej ceniona.

\"Dalsze słowa adresowała zapewne do osób, które podejmują ważne decyzje w stacji TVN: - To jest coś niezwykle prymitywnego. Ci ludzie gęby mają wypchane gadkami na temat praw kobiet, równouprawnienia i wszystko ok. Tylko, że wszystkie te hasło używane są w przypadku tej stacji wyłącznie do walki politycznej. (…). Bo jak dochodzi do prawdziwego życia to okazuje się, że baba, która prowadzi dom publiczny, która zleca gwałty, bije nawet kobiety w ciąży, tam robi za arystokratkę, za wzór do naśladowania, ideał.

Nie wspomniano natomiast, że dzień po ujawnieniu nowych informacji o Kaźmierskiej z Playera usunięto wszystkie sezony \"Królowych życia\". Podobnie uczynił Polsat, o którym w TV Republika nie wspomniano, z programem \"Dagmara szuka męża\". Kaźmierska występowała także w \"Tańcu z gwiazdami\" Polsatu.\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawsze pisałem, - u lewaków im gorsza szmata, tym wyżej ceniona.

Ślepe chviszcze znowu łże jak PieS, albowiem owa babska kreatura w okresie kreowania na celebrytkę nie parała się przestępczą działalnością i była dawno PO odsiadce. Z chwila kiedy jej mroczna przeszłość wyszła na jaw szacowne redakcję POdjęły radykalne kroki by naprawić swój niezamierzony błąd. Ot zwyczajnie padły ofiarą oszustki...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawsze pisałem, - u lewaków im gorsza szmata, tym wyżej ceniona.

\"Pierwsze informacje, że bohaterka programu była skazana m.in. za sutenerstwo i przymuszanie do prostytucji pojawiły się rok później, ale emisja \\\"Królowych życia\\\" z jej udziałem była kontynuowana. Reality-show produkowano do 2022 roku.\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawsze pisałem, - u lewaków im gorsza szmata, tym wyżej ceniona.

Skandal jest, ale z pewnością nikt nie wykreował tej kreatury mając świadomość o jej przeszłości.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawsze pisałem, - u lewaków im gorsza szmata, tym wyżej ceniona.

Kali ciemna PiSdo, arcykurwo, ORMOwcupierdolony…. O tak, ta zdzira nigdy nie powinna wypełznąć na powierzchnię….. i na pewno nie jest hołubiona przez przyzwoitych ludzi.
Ale, ale ślepychuju, ty jako arcyszmata, czyli w sumie ekspert od tych spraw, co powiesz na sędziowską szmatę Szmytda? To zdaję się z PiSdziej trzody, prosto od Plebiaka i Ziobry gagatek ze stajni hejterskiej w samym centrum Ministerstwa Sprawiedliwości. Teraz u Łukaszenki szuka azylu. A tak PiSdo darłeś gębę, że oni wszyscy święci. I cokurwo teraz zakwiczysz?





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawsze pisałem, - u lewaków im gorsza szmata, tym wyżej ceniona.

PiSdzielcy swoim darują największe szkaradztwa, wielomilionowe, a nawet miliardowe złodziejstwo, rozwody, fikcyjne etaty, sianie POgardy i nienawiści, czy inne skazanie za przestępstwa. Innym zaś wytkną nawet niezamierzone, drobne POtknięcia...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawsze pisałem, - u lewaków im gorsza szmata, tym wyżej ceniona.

...poseł PiS skazany na 2,5 roku więzienia za przyjmowanie łapówekhttps://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/byly-posel-pis-skazany-na-25-roku-wiezienia/w7jx6qn,79cfc278

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawsze pisałem, - u lewaków im gorsza szmata, tym wyżej ceniona.

Szmata ? Ty aparat dupny a nie pomyliłeś szmaty z ceratą. ???

Czyli jak nazywali CERATĄ - Mariusza przestępcę Kamińskiego gdy go wozili służbowym autem wiecznie nachlany potrafił zeszczać się w gacie i w aucie. Dlatego podkładali ceratę, która nie przesiąkała i którą można było łatwo wymienić. Po zaszczanym i zarzyganym Mariuszu Kamińskim.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawsze pisałem, - u lewaków im gorsza szmata, tym wyżej ceniona.

czarcia kvrvo na kaczych łapach

\"i na pewno nie jest hołubiona przez przyzwoitych ludzi\"

A która antypolska folksdojcz-kvrva jest przyzwoita?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawsze pisałem, - u lewaków im gorsza szmata, tym wyżej ceniona.

Kali ciemna PiSdo, arcykurwo, ORMOwcupierdolony….. Przyznaj, że ty zawsze swoje zboczone „miłości”******* lokujesz albo też te miłości *******@ lokują się w tobie, ślepychuju….





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawsze pisałem, - u lewaków im gorsza szmata, tym wyżej ceniona.

ślepe chviszcze znowu się skompromitował, dostał lanie i teraz beczy do go boli...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawsze pisałem, - u lewaków im gorsza szmata, tym wyżej ceniona.

To całe zdegenerowane kvrestvo,
bardzo lgnie do siebie.
I jakoś zawsze się zwąchają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawsze pisałem, - u lewaków im gorsza szmata, tym wyżej ceniona.

Do czego to doszło.
Żeby najgorsze, zeszmacone i spodlone indywidua,
Doradzały i dyktowały Polakom, jak żyć powinni.
Jak to oni się rajcowali podobnym kvrviszczem, jak ta powyżej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawsze pisałem, - u lewaków im gorsza szmata, tym wyżej ceniona.

Kali ciemna PiSdo, arcykurwo, ORMOwcupierdolony, to o nich ślepychuju bazgrzesz?








urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawsze pisałem, - u lewaków im gorsza szmata, tym wyżej ceniona.

czarcia kvrvo na kaczych łapach

O tobie podobnych szmatach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawsze pisałem, - u lewaków im gorsza szmata, tym wyżej ceniona.

ślepe chviszcze niemal zawsze, kiedy wyskoczy z jakimś tematem, zostanie zdemaskowany na łgarstwie, prymitywnej demagogii i później wije się jak piskorz w POtrzasku...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org