niedziela, 19 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
To głęboko upokarzająca praktyka

Spowiedź nie ma nic wspólnego z terapią czy pomocą duchową. To głęboko upokarzająca praktyka, w której urzędnik kościelny stawia się w pozycji oskarżyciela i sędziego. Co więcej, występuje w roli nieomylnego przewodnika, przekonującego, że reprezentuje Boga pragnącego nas uszczęśliwić i zbawić. To zwyczajna tresura mająca na celu wyuczenie odruchów ślepego posłuszeństwa i rezygnacji z własnej wolności. Gasi myślenie krytyczne, niezależne i twórcze. To, że Kościół poprzez spowiedź stwarza przestrzeń do nadużyć wobec małoletnich, jest faktem. Takie są ustalenia niemal wszystkich raportów na temat pedofilii w Kościele. Wśród zaleceń pojawił się postulat rezygnacji ze spowiedzi dzieci. W Polsce nie doszło nawet do ukonstytuowania się takiej komisji. Ta, która działa, najwięcej przeszkód napotyka ze strony biskupów. Ta sytuacja pokazuje, gdzie dziś w Polsce jesteśmy. Nie stać nas na konfrontacje z tym bolesnym problemem.
https://www.onet.pl/kultura/onetkultura/stanislaw-obirek-komunia-wymknela-sie-kosciolowi-spod-kontroli-wywiad/176fjr2,681c1dfa

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To głęboko upokarzająca praktyka

mały puto

Najbardziej upokarzającą praktyką,
to stać się jak ty,
antypolską kvrvą zamieszkałą w Polsce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To głęboko upokarzająca praktyka

Ateizm jest jak… jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.

Wtedy to jest problem duży. Ta obsesja to wojujące bezbożnictwo. W rezultacie mordowanie człowieka od wewnątrz. W jego człowieczeństwie duchowo-cielesnym. To neoMarksizm. Marksiści sowieccy mordowali strzałem w tył głowy albo w katowniach i łagrach





Łomżanie nie wiedzieli że ma #paplik coś z mózgiem “nie tegies“.
Aż zaczął on pisać w internecie i ludzie zobaczyli...

Niby jest racjonalistą a on walczy z Bogiem
o którym wciąż pisze to że... Jego nie ma
Że niby humanista a nakręca holokaust
dzieci nienarodzonych oraz pracuje
nad demoralizacją narodzonych




Dziś zabijają dzieci. Jutro będą nas. Kto...
Kto nie wierzy w Boga wierzy w byle co.

I dlatego niestety rządzą nami mandaryni NWO!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To głęboko upokarzająca praktyka

Paplik chodzi po cienkim lodzie. Może niedługo pod niego wpadnie i już nie wypłynie :)

Milton

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To głęboko upokarzająca praktyka

...ja już dawno hasam PO wodzie niczym wasz żydowski Zbawiciel...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To głęboko upokarzająca praktyka

A mi się coś zdaje synu ojcai córki, że już niedługo będziesz na dnie. Takie chodzą słuchy.

Świat będzie bez ciebie lepszy śmieciu ludzki

Milton

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To głęboko upokarzająca praktyka

Milton napisał(a):

> A mi się coś zdaje synu ojcai córki, że już niedługo
> będziesz na dnie. Takie chodzą słuchy.
>
> Świat będzie bez ciebie lepszy śmieciu ludzki
>

To prawda, żydzi mają w zwyczaju mordować lub/i
wydawać na śmierć swoich. Jeśli tylko mają na tym zyskać - zrobią to bez wahania.
Weźmy taki MMMÓÓÓJJJ ulubiony żyd Chaim Rumkowski...

A dlaczego i za co JJJJJJJJJJJJAAAAAAAAAAAAAA

go

tak lubię, kto zgadnie ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To głęboko upokarzająca praktyka

Jestem bardzo rad kiedy ten Milton - wypierdek sPOd księżowskiej sutanny - okazuje swoją wściekłość i katolską zajadliwość wg Toruńskiej sekty...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org