sobota, 01 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Badanie prenatalne

Kogo i gdzie polecacie? Proszę o uzasadnienie.
Z góry dziękuje za rzeczowe odp.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badanie prenatalne

W zależności jakie badania chcesz zrobić - do specjalistycznych ośrodków na badania prenatalne kieruja lekarze a ośrodki - np. Łódź, Warszawa, Szczecin, Białystok - wszystko zależy od badania prenatalnego.

Barbara

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badanie prenatalne

zdecydowanie nie w łomży, obstawiałabym jakiegoś specjalistę z wawy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badanie prenatalne

Badania prenatalne robią w Białymstoku, zależy co chcesz zrobić i który to jest tydz. Ja osobiście byłam w Mastermedzie w Białym, ale teraz mam skierowanie do Warszawy, bo moj lekarz powiedział, że Białystok nie wie co mówi. Skierowanie mam do dr Roszkowskiego, do szpitala na Czerniakowską. Prawdopodobnie jeden z najlepszych specjalistów w PL.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badanie prenatalne

Roszkowski jest od lat uważany za najlepszego speca od usg w kraju. Warto się do niego udać a szczególnie jeśli coś dzieje się nie tak lub są jakieś podejrzenia. Ponoć się nie myli (w niektórych przypadkach aż chciałoby się powiedzieć, niestety)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badanie prenatalne

Od siebie polecam https://prenatus.pl - fantastyczny specjalista i naprawdę niesamowita osoba, która wspomoże podczas wielu procedur medycznych

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org