Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@

ICIM

Od lutego 2008 r. w bibliotece naszej szkoły funkcjonuje Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej (ICIM), zakupione przez Ministerstwo Edukacji Narodowej ze środków współfinansowanych przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Centrum obejmuje sieć komputerów, cztery stanowiska komputerowe oraz jedno wielofunkcyjne urządzenie sieciowe (skaner, drukarka i kopiarka).
Z centrum multimedialnego można skorzystać podczas przerw, zajęć świetlicowych, oraz w czasie wolnym od lekcji w godzinach pracy biblioteki.
Można tu wyszukiwać informacje na dany temat , „poserwować” po ciekawych stronach, wejść na grupy dyskusyjne, przesłać wiadomości, posłuchać muzyki ( w słuchawkach) a nawet pograć w gry internetowe.


Młodzież chętnie tez wymienia informacje o nowościach informatycznych, dyskutuje a przed wszystkim uczy się korzystania z Internetu jako źródła informacji.


Uczniowie chętnie przychodzą traktując pracownię jako miejsce spokoju podczas hałaśliwych przerw. Niektórzy maja zawiedzone miny ,gdy zobaczą że już nie ma miejsca przy komputerze, więc rezerwują sobie konkretna godzinę.


Z pracowni multimedialnej mogą skorzystać również rodzice i absolwenci – serdecznie zapraszamy

Publiczne Gimnazjum nr 9
pon, 10 grudnia 2012 00:04
Data ostatniej edycji: pt, 24 marca 2017 09:09:59

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę