Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 05 grudnia 2020 napisz DONOS@

10 ROCZNICA ŚMIERCI ŚW. JANA PAWŁA II W NASZYM GIMNAZJUM

 

W dniu 27 maja 2015 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Apelu Szkolnym poświęconym 10 rocznicy śmierci św. Jana Pawła II. Ta wyjątkowa i świąteczna godzina wychowawcza była poświęcona życiu i nauczaniu naszego Wielkiego Rodaka, które nam zostawił w wielu przemówieniach wygłaszanych w czasie Pielgrzymek do Ojczyzny i spotkań z młodzieżą w czasie Światowych Dni Młodzieży. Apel został przygotowany przez młodzież klas II E, C i B pod kierunkiem P. Marii Michalskiej w postaci dramy poświęconej życiu św. Jana Pawła II i Jego wpływowi na zmiany zachodzące w Polsce i Europie  oraz młodzież z klasy III E w postaci pantomimy ukazującej nauczanie JP II  pod kierunkiem ks. Waldemara Górskiego. Mamy nadzieję, że to Wydarzenie na długo pozostanie w pamięci naszym koleżankom i kolegom.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
pt, 29 maja 2015 09:21
Data ostatniej edycji: cz, 02 listopada 2017 11:45:41

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę