niedziela, 22 kwietnia 2018 napisz DONOS@

Zawody sportowe - Unihokej 2017

 

W dniu 04.11.2017 w Miastkowie odbyły się pół finały powiatowe w unihokeja uczniowie naszej szkoły wywalczyli miejsce drugie awansując do finałów powiatowych.

 

Finały powiatowe w unihokeja zostały rozegrane 18.11.2017 roku, uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 9 Łomży uplasowali się na miejscu pierwszym tym samym awansując na mistrzostwa grupy zachodniej w Grajewie.

 

W dniu 27.11.2017r. na hali MOSiR w Grajewie rozegrane zostały finały Mistrzostw Grupy Zachodniej w unihokeju chłopców w ramach IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ, w których zagrały cztery najlepsze drużyny wyłonione w eliminacjach rozegranych w Grajewie oraz Miastkowie.

Zarówno w eliminacjach jak i w finale zespoły grały ze sobą systemem ''każdy z każdym'', a do finału awansowały po dwie najlepsze drużyny z eliminacji obu grup z zaliczeniem wyniku z eliminacji, natomiast drużyny z miejsc 3-4 z sklasyfikowano ex aequo.

 

Uczniowie naszej szkoły zajęli wysokie 4 miejsce w klasyfikacji ogólnej. W skład zespołu weszli uczniowie klas II i III: Mateusz Jankowski, Dominik Krajewski, Jakub Cychol, Rafal Barwikowski, Eryk Kania, Mariusz Sulej, Szerszniew Daniel, Kornel Wałkuski, Karol Ceran. Opiekunem grupy był Krzysztof  Rychter.

 

Krzysztof Rychter

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0