czwartek, 16 sierpnia 2018 napisz DONOS@

Zajęcia dodatkowe realizowane w I semestrze 2017/2018

 

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela

Nazwa zajęć

Termin

1.

Chodnicka Małgorzata

Zajęcia rozszerzające z j. angielskiego dla klas II

8 godz. - środa

Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze z j. angielskiego dla klas II i III

7 godz. - piątek

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego z j. angielskiego dla klas III

8 godz. - piątek

2.

Barwikowska Bożena

Zajęcia rozszerzające z chemii dla klas III

8 godz. - środa

3.

Brokowski Tomasz

Zajęcia wyrównawcze z fizyki dla klas II i III

8 godz. - piątek

4.

Cywińska Izabela

Zajęcia z piłki siatkowej

7-8 godz. - wtorek

5.

Czerwonko Justyna

Zajęcia wokalne

8 godz. - środa

6.

Daniszewska Dorota

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klas II

8 godz. - poniedziałek

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klas III

8 godz. - środa

7.

Kozioł Joanna

Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze dla klas IIa, IIb, IId

8 godz. - wtorek

Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze dla klas IIIa, IIIe

8 godz. - środa

Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze dla klas IIIb, IIIc, IIId

8 godz. - czwartek

8.

Kulka Iwona

Zajęcia rozszerzające z j. niemieckiego dla klas III

8 godz. - poniedziałek

9.

Marszał Elżbieta

Zajęcia wyrównawcze z Wiedzy o społeczeństwie dla klas III

8 godz. - wtorek

10.

ks. Popielski Andrzej

Mój dom moja parafia (kl. II)

7 godz. - środa

11.

Nasiadko Małgorzata

Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze w klasach III

(2 godziny)

7–8 godz. - poniedziałek

Zajęcia rozszerzające dla klas II-III

8 godz. - piątek

12.

Pezda Wanda

Zajęcia wyrównawcze w klasach III z j. polskiego

8 godz. - poniedziałek

13.

Radomska Wioleta

Zajęcia rozszerzające z geografii

8 godz. - poniedziałek

14.

Rakowska-Grochowska Magdalena

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego  z j. angielskiego, klas III

8 godz. - czwartek

15.

Rogiński Andrzej

Zajęcia sportowo-rekreacyjne

7 godz. – poniedziałek

7 godz. - środa

16.

Rychter Krzysztof

Zajęcia sportowo-rekreacyjne

7–8 godz. - piątek

17.

Sobolewska Beata

Teatr „Iskierka”

8 godz. - środa

18.

Szymańska Ewa

Zajęcia profilaktyczne

8 godz. - wtorek

19.

Zaremba Maria

Praca z uczniem zdolnym

7 godz. - poniedziałek

Zajęcia przygotowujące do egzaminu klasa IIIE

8 godz. - poniedziałek

 

 

 

Publiczne Gimnazjum nr 9
cz, 15 września 2016 14:11
Data ostatniej edycji: śr, 10 stycznia 2018 09:49:48

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę